Rýchly kontakt

+421 58 / 381 1071
marketing@cebrabowden.sk

Vítame Vás na stránke spoločnosti

Cebra Bowden Slovakia s.r.o.

Cebra-Bowden Slovakia s.r.o je výrobno - obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti predaja káblových pohonov, bowdenov, oceľových lán, priemyselných reťazí, reťazových kolies, spojovacieho materiálu, reznej a brúsnej techniky, skladových regálov, kontajnerov, ekoskladov ako aj servisu a opravy lanových pohonov a náhonov.

Od začiatku nášho pôsobenia na trhu sme získali spoľahlivých a verných partnerov, ktorým sa snažíme maximálne zjednodušiť prácu a naše služby pre nich sú „šité na mieru“.

Základnou filozofiou spoločnosti je orientovať sa na zákazníka, sústrediť sa na poznanie jeho želaní, záujmov a potrieb. Reagujúc na dopyt našich zákazníkov neustále rozširujeme a zdokonaľujeme úroveň našich služieb. O tom svedčí aj fakt, že naše služby využívajú mnohé významné zahraničné a domáce spoločnosti.

Cebra-Bowden Slovakia s.r.o. kladie vysoký dôraz na kvalitu svojich produktov, ich široký sortiment, nízke dodacie lehoty, dostupnosť produktov na celom území SR a skvalitňovanie styku s obchodnými partnermi a zákazníkmi.

Veríme, že s našimi službami budete spokojní a naša ponuka Vás cenovo ako aj sortimentom zaujme.

Obsah našich webových stránok je neustále aktualizovaný.
Prezerajte si ju preto pravidelne.

Oplatí sa to.