Rýchly kontakt

+421 58 / 381 1071
marketing@cebrabowden.sk

DONGHUA reťaze >>> E-shop

DONGHUA reťaze >>> E-shop

 

Donghua - jeden z popredných svetových výrobcov reťazí a reťazových kolies

Donghua Chain Group s približne 3600 zamestnancami v piatich továrňach zastáva vedúce postavenie na trhu hnacích, zdvíhacích, dopravníkových a pohonových reťazí a reťazových kolies. Viac ako 85% výrobkov sú predávané v Amerike, Európe a Japonsku. Disponujeme s najširšou paletou produktov v tomto odvetví s viac ako 10.000 špecifickými výrobkami.

 

Bezkonkurenčná cena a vysoká kvalita - sú najúčinnejšie proti recesii.

Vďaka obrovským množstvám a dobre organizovanej logistike vieme naše ceny držať oveľa nižšie, než je priemer. Súbežne s tým, pri viacnásobnej kontrole naše výrobky spĺňajú všetky príslušné medzinárodné požiadavky a vyhovujú požiadavkám našich zákazníkov v maximálnej miere.

 

Výroba prispôsobená individuálnym potrebám a miestnym podmienkam.

Špecifické požiadavky našich klientov využívame pre vývoj a výrobu technických produktov, tým vieme stále ponúknuť najvhodnejšie riešenie. S prihliadnutím na miestne podmienky vieme garantovať najrozsiahlejšie služby na trhu.

 

Rychlé dodanie

Naša prítomnosť v Európe, nadpriemerné výrobné kapacity a rozvetvená sieť skladov nám umožňujú vybaviť objednávky v čo najkratšom čase. Náš vývoj postupuje zo dňa na deň veľmi rýchlo a tak sme schopní reagovať na potreby objednávateľov primerane rýchlo.

 

10.000 druhov charakteristík, adaptácia na extrémne podmienky.

Naše produkty disponujú vo svete s viac ako 10.000 druhmi osobitných charakteristík. Sme zvyknutí a prispôsobení najvyšším nárokom pri výrobe špecifických reťazí a reťazových kolies, ktoré sú určené pre banícky priemysel, drevospracujúci priemysel, poľnohospodárstvo, cukrovary a ďalšie odvetvia. 

Vieme, že aj pri špeciálnych podmienkach sú dôležité dlhá trvácnosť, odolnosť a bezpečnosť. Veľkú pozornosť venujeme výberu vhodného mazania a taktiež aj dodržaniu náročných predpisov pri špeciálnych výrobkoch. Iba takto vieme dosiahnuť najvyššiu prevádzkovú spoľahlivosť a odolnosť v extrémnym zaťaženiach a teplotných podmienkach.

 

 

Ročne 800 inovácií založené na požiadavkách trhu.

Výsledkom neustáleho vývoja a zavádzania nových produktov v našej spoločnosti je 800 druhov noviniek. Schváleniu výroby týchto novieniek predchádzajú všetky bezpečnostné kontroly v našej skúšobnej prevádzke. Vedúci inžinieri vykonávajú vývojové práce za účasti obchodných partnerov a odborníkov z oblasti kvality a bezpečnosti. Takto naše výrobky vyhovujú súčasným štandardom a aktuálnym požiadavkám našich partnerov.

 

Odpovede na vaše otázky, problémy.

DONGHUA nielen navrhuje, vyrába, predáva a vyvíja, ale - na základe dlhoročných skúseností na medzinárodnom trhu - ponúka svojim partnerom a zákazníkom aj odborné poradenstvo.
V oblasti reťazí a reťazových kolies
neexistuje špeciálna otázka alebo problém
na ktorý by sme nevedeli dať odpoveď alebo riešenie.
Pre danú požiadavku vieme stále zabezpečiť
najlepší produkt v najlepšej cene.  

Položiek 1 do 9 z celkového počtu 78

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne

Položiek 1 do 9 z celkového počtu 78

na stránku
Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne